تبلیغات
چنگ - فروش مجموعه فیلم های با مضمون موسیقی film Music

فروش مجموعه فیلم های با مضمون موسیقی film Music

2 شهریور 89  21:24

نوع مطلب :سینما و موسیقی ،

سینما و موسیقی

فروش مجموعه فیلم های با مضمون موسیقی  film  Music

 

١- آمادئوس  Amadeus   کارگردان میلوش فورمن   نامزد اسکار در هشت رشته و برنده اسکار در هشت رشته (دریافت بیش از 40 جایزه  از جشنواره های مختلف ) ـ فیلمی روان با داستانی جذاب که ده سال آخر زندگی “ولفگانگ آمادئوس موتزارت” موسیقیدان برجسته را به تصویر کشیده است. ( فیلمی از کارگردان دیوانه از قفس پرید)(زیر نویس فارسی)

٢- شبح اپرا  The Phantom Of The Opera   کارگردان   جوئل شوماخر  داستان: در ساختمان اپرای فرانسه شبحی سکونت دارد که تماشاگران و کارکنان آنجا را گاه با حضور خود ناراحت می کند. تا این که یک روز شبح عاشق کریستین، یکی از خوانندگان زن گروه کر می شود و برای این که بتواند او را به دست آورد، تصمیم به ربودن او می گیرد. تصمیمی که برای کریستین و شبح حوادثی غیر منتظره رقم خواهد زد...(زیر نویس فارسی)

٣- کپی بتهوون  COPYING BEETHOVEN  کارگردان   اگنیزکا هولند   نامزد جایزه گویا برای بهترین فیلم اروپایی، نامزد ریل طلایی بهترین تدوین صدا/اندرو گلن از انجمن تدوینگران صدا، نامزد صدف طلایی و برنده جایزه CEC از جشنواره سن سباستین ـ داستان: سال ١٨٢۴... لودویگ وان بتهوون به آرامی در حال به پایان رساندن نهمین سمفونی خویش است. تهیه کننده و حامی مالی وی ونزل شلمر که از روند کند کار ناراضی است، احساس می کند باید یک منشی برای بتهوون استخدام کند. از این رو آنا هولتز- دانشجوی ٢٣ ساله جوان و زیبای کنسرواتوار- را برای نت نویسی استخدام می کند. اما .....(زیر نویس فارسی)

۴- مولن روژ    کارگردان    باز لورمن  بازیگران  نیکول کیدمن، اوان گریگور  سبک موزیکال(زیر نویس فارسی)

۵- قهوه و سیگار  Coffee and Cigarettes  کارگردان   جیم چارموش   جارموش حدود ده سال روى سه اپیزود از قهوه و سیگار کار کرد، اولین اپیزود در سال ۸۶ با حضور روبرتو بنینى و ستیون رایت، فیلمبردارى شد. در سال ۸۹ دومین قسمت آن همراه ستیو بوشمى و در سال ۹۳ با حضور تام ویتس و اگى پاپ قسمت سوم را به انجام رسانید که نخل طلاى جشنواره کن ویژه «فیلم هاى کوتاه» را براى جارموش به ارمغان آورد. در ابتدا جارموش در نظر داشت این فیلم هاى کوتاه را براى بازیگران سینما تهیه کند. تعدادى از بازیگران این سه اپیزود در فیلم هاى بعدى او به کار گرفته شدند. واما در مورد فیلم: در کافه اى هستیم و در این کافه ملاقات هایى انجام مى شود، این کافه مى تواند کافه اى شیک باشد، در لس آنجلس و یا کافه اى قدیمى و کهنه در ممفیس. در اینجا از همه چیز و هیچ چیز سخن به میان مى آید، با خدمتکارانى روبه رو مى شویم و اغلب از آ نها چاى مى خواهیم، اما وقتى مى خواهیم بعد از آن چیز دیگرى سفارش دهیم غالباً قهوه مى خواهیم و همراه آن سیگارى دود مى کنیم. در اینجا وقتى ستاره هاى عالم هنر با هم برخورد مى کنند، انفجارى رخ نمى دهد (!) اینها آدم هایى معمولى اند با حرف هاى معمولى. حرف مى زنیم حرف مى زنیم و گاهى سعى مى کنیم که بفهمیم طرف مقابلمان چه مى گوید.(زیر نویس فارسی)

۶- رقصنده در تاریکی  Dancer in the Dark   کارگردان  لارس فون تریه    رقصنده در تاریکی ستایشی از عشق و معصومیت است، عشقی بی انتها و جاودانی از جنس مادرانه آن. تکمیل کننده سه گانه قلب طلایی فن تری یر ، قلب های طلایی و آدم های پر احساس را نشانه رفته و الحق که به هدف می زند. تیرش چنان بر جان آدمی می نشیند که از اعماق قلبت احساسی بر می خیزد و ناخودآگاه گونه ات را تر می کند. (این فیلم قسمتی از سه گانه قلب طلایی است که شامل دو فیلم شکستن امواج ، دیوانگان است. سه گانه قلب طلایی داستان زنانی را بیان می کند که هر چه می کنند سرانجامشان یکسان است). فیلم رقصنده در تاریکی، گذشته از اینکه از زیر دستان کارگردانی به ظاهر نوگرا بیرون آمده یا عنوان برنده جایزه نخل طلای جشنواره کن در سال 2000 را یدک می کشد، ویژگی مهم دیگری هم دارد.اغلب فیلم های چند دهه اخیر در یک ژانر خاص نمی گنجند و ترکیبی از چند ژانر به شمار می آیند. اگر قرار باشـــد فضای کلی فیلم را به کمک آوردن اســـم ژانرهــایش اندکی ، فقط اندکی برایتان مشخص کنم؛ می گویم : رقصنده در تاریکی فیلمی است مرکب از ژانرهای درام/موزیکال/تراژدی با رعایت تعداد اندکی از بندهای دگمای فن تری یر. شاید شما هم از کنار واژه های موزیکال و تراژدی به سختی عبور کردید! این همان ویژگی دوم فیلم است. اکثر ما فیلم های موزیکال را به عنوان فیلم هایی شاد، با بزن و بکوب و پر زرق و برق می شناسیم؛ ولی ، فلسفه قرار داشتن نام این ژانر در کنار تراژدی کمی متعجب مان می کند. آقای لارس فون تریه در اقدامی جاه طلبانه و نبوغ آمیز( در نگاه اول جنون آمیز) به ژانر موزیکال حال و هوایی غمناک داده و البته این غمناکی جواب داده. ـ داستان فیلم: سلما (بیورک) زن جوانی از تبار چک است که از همسرش جدا شده و پسری به نام جین (کوستیک) دارد. او برای امرار معاش در کارخانه ای در یک منطقه روستایی در آمریکا کار می کند. بینایی وی رفته رفته کمتر می شود و پسرش نیز در وضعیتی مشابه وی قرار دارد. سلما تصمیم می گیرد به هر قیمتی پسرش را عمل کرده و جلوی نابینایی اش را بگیرد. تنها دلخوشی او که در تحمل مصائب زندگی را آسانتر می کند، موسیقی و علاقه به رقص است و...(زیر نویس فارسی)

٧- زندگی یک گل سرخ  La Vie En Rose  کارگردان  اولور داهان  نام دیگر فیلم (زندگی سرشار از احساس ادیت پیاف) ـ  این فیلم با نام زندگی یک گل سرخ [یکی از محبوب ترین ترانه های پیاف] در دنیا پخش شده، به اعتراف همه منتقدانی اروپایی و آمریکایی یکی از بهترین فیلم های زندگی نامه ای سال های اخیر است. فیلمی که قدرت خود را نه فقط از ترانه ها و آهنگ های جاودانی پیاف، بلکه از فیلمنامه سنجیده، کارگردانی فخیم داها و بازی خیره کننده ماریون کوتیار می گیرد. ماریون کوتیار برای رسیدن به چنین شاه نقشی مرارت های زیادی را به جان خریده است. از گریم سنگین پنج ساعت در صحنه های سالخوردگی پیاف تا تراشیدن ابروهایش در صحنه های میان سالی وی و تقلید بی عیب و نقص اش از نحوه آوازخوانی و بازی با دست های پیاف . ـ داستان: داستان زندگی ادیت جیوانا گاسون [۱۹۱۵-۱۹۶۳] خواننده فرانسوی و مشهور ادیت پیاف یا گنجشک کوچولوی پیاده روها. ادیت کوچک در دوران جنگ جهانی اول به خاطر بی دقتی و فقر مادرش زندگی سختی را می گذراند. زمانی که پدرش از جبهه بازمی گردد او را با خود به نرماندی برده و به مادرش لوییز می سپارد. ادیت نزد لوییز که روسپی خانه ای بزرگ را اداره می کند، در کنار آنها بزرگ می شود. در سه سالگی چشمانش دچار عفونت شده و تا هفت سالگی نابیناست......(زیر نویس فارسی)

٨- سونات پاییزی ( Autumn Sonata (Höstsonaten   کارگردان اینگمار برگمن    این فیلم نیز از جمله فیلم های عالی برگمان است. این فیلم درباره ی عقده های درونی یک زن میانسال و علت های به وجود آمدن آنهاست. زنی که در سنین کودکی مورد بی توجهی شدید مادرش قرار گرفته و حالا بعد از سالها تمامی خاطرات تلخ را برای مادرش بازگو میکند. بیان جز’ به جز’ احساسات و خاطرات اوا ( اولمان ) بیننده را به تفکر وا میدارد. دو نکته ی فرعی : 1. در این فیلم موسقی متن اصلا وجود ندارد در حالی که موسیقی نقشی اساسی در داستان دارد. 2 . این فیلم آخرین فیلم بازیگر توانا و البته خوش چهره ی سوئد یعنی اینگرید برگمان است. (زیر نویس فارسی)

٩- آخرین روزها  Last Days  کارگردان   گاس وان سنت    این فیلم داستان آخرین روز های زندگی کرت کوبین اسطوره موسیقی راک و رهبر گروه نیروانا را بیان می کند پیش از آنکه خود را.....

١٠- افسانه هزار و نهصد  The Legend of 1900 (Leggenda del pianista sull'oceano, La)  کارگردان جوزپه تورناتوره   یکی از عالی ترین فیلم های تاریخ سینما از کارگردان سینما پارادیزو ـ این فیلم زیرنویس فارسی، صدای اصلی و دوبله فارسی نیز دارد  ـ ماکس ( تیلور وینس) نوازنده‌ایست که به مرور خاطراتش می‌پردازد: در سال 1900 یک کارگر کشتی در موتورخانه کودکی را پیدا می‌کند. او نام 1900 را برای کودک انتخاب کرده و تصمیم می‌گیرد او را بزرگ کند، اما بر اثر حادثه ای از دنیا می‌رود. 1900(تیم راث) استعداد خارق العاده‌ای در موسیقی و نواختن پیانو دارد. بر اساس همین علاقه شغل ساده‌ای در کشتی پیدا می‌کند. او هیچ علاقه‌ای به ترک کشتی و ورود به دنیای خاکی ندارد، تا اینکه دختری زیبا را بین مسافران کشتی می‌بیند و ...(زیر نویس فارسی)

١١- ویولون قرمز  (The Red Violin (Violon rouge, Le   کارگردان   فرانسیس گرارد    سرگذشت یک ویلون که در طی زمان های مختلف به دست کسانی می افتد و تاثیراتی که در زندگی آنها می گذارد داستان این فیلم جذاب و دیدنی است(زیر نویس فارسی)

١٢- بعضی ها داغشو دوست دارن  Some Like It Hot    کارگردان   بیلی وایدلر     یکی از بهترین فیلم های کمدی ناطق تاریخ سینما. ـ داستان: جو (تونی کورتیز) و جری (جک لمون) دو نوازنده هستند که به تازگی شغل شان را از دست داده اند و وضع مالی شان بسیار خراب است. انها شاهد یک قتل توسط مافیا بوده اند و اکنون مورد تعقیب انهایند. جو و جری در قالب لباس زنانه به گروهی از نوازندگان زن می پیوندد و به کالیفرنیا می روند، جائیکه خود را دفنی وجوزفین می نامند. در گروه دختری ساده و زیبا به نام شوگر (مریلین مونرو) با دفنی رابطه ای دوستانه شکل می دهد. اما جوزفین عاشق او شده است و با لباس مبدل خود را میلیونری تنها معرفی می کند تا دل شوگر را برباید....(زیر نویس فارسی)

١٣- هفت عروس برای هفت برادر  Seven Birds For Seven Brothers   کارگردان   بیلی وایدلر   برنده جایزه اسکار  بهترین فیلم  و  نامزدی 7 اسکار و 2 جایزه بین المللی (دوبله)

١۴- زندگی یک معجزه است       Life Is A Miracle         کارگردان   امیر کاستاریکا (زیر نویس فارسی)

١۵- نوری بتابان Shine a Light  کارگردان   مارتین اسکورسیزی   (زیر نویس فارسی)

١۶- فلوت سحر آمیز The magic Felut کارگردان  اینگمار برگمان   این فیلم به صورت اپرا می باشد و فیلم لطیف و زیبایی است(زیر نویس فارسی)

١٧- نوای برادوی The Broadway Melody  کارگردان  هری بیامونت(زبان اصلی)برنده جایزه اسکار  بهترین فیلم سال1929

١٨- داستان وست ساید West Side Story  کارگردانها   رابرت وایز/جرومی رابینز   برنده جایزه اسکار  بهترین فیلم سال1957(  2 دی وی دی) دوبله

١٩- اشکها و لبخندها THE SOUND OF MUSIC  کارگردان  رابرت ویس   موزیکال “آوای موسیقی” (یا “اشک‌ها و لبخندها” آن‌گونه که در ایران شناخته می‌شود) در سال ۱۹۶۵ به کارگردانی “رابرت وایز” و با هنرنمایی “جولی اندروز” و “کریستوفر پلامر” ساخته شد. تصنیف‌های فیلم را “اسکار همرشتاین” و ریچارد راجرز” ساختند و با فیلم‌نامه‌ی “ارنست له‌مان” فیلم جلوی دوربین رفت. فیلم در “سالزبورگ” اتریش و “باواریا”ی آلمان غربی و هم‌چنین استودیوهای کمپانی “فاکس قرن بیستم” در کالیفرنیا فیلم‌برداری شد و در همان سال ۵ اسکار را ربود، از جمله اسکار بهترین فیلم سال ۱۹۶۵. آلبوم موسیقی فیلم نیز در همان سال نامزد دریافت جایزه‌ی “گرمی” شد. در سال ۲۰۰۱ موزیکال “اشک‌ها و لبخندها” برای ثبت در “فهرست ملی فیلم‌های امریکا” انتخاب شد. این فیلم در ایران یکی از زیباترین دوبله ها را داراست به طوریکه دوبلور های بزرگ آن دوره به همراه گروهی از خوانندگان زن کُر دوبله این فیلم را انجام دادند شعر ها حتی المقدور فارسی شده و به زیبایی اجرا می شوند ابوالحسن تهامی مهین کسمایی و ناهید امیریان از شاخصترین های این اثر جاویدان دوبله ایران هستند گفتنی است تهیه نگارش شعر ومتن و دوبله این فیلم حدود یکسال بطول انجامید.  ٢ دی وی دی (دوبله)

۲۰- پیانو  کارگردان جین کمپیون.برنده نخل طلای کن

۲۱- معلم پیانو  کارگردان:میشل هانکه

۲۲- پیانیست  کارگردان :رومن پولانسکی  “پیانیست” در سال ۲۰۰۲ به کارگردانی “رومن پولانسکی” سرشناس ساخته شد. “پیانیست” در سال ۲۰۰۳ نامزد ۷ اسکار و برنده‌ی ۳ تا آز آن‌ها شد.

23- بدرخش  Shine  زیرنویس فارسی

کارگردان:اسکات هیکس

زیباترین فیلم بعد از افسانه 1900 كه درباره نواختن پیانو ساخته شده است. ـ داستان: دهه 1950، استرالیا. دیوید هلفگات (رافالوویچ) با وجود سن کم نشانه هایی از بلوغ در نواختن پیانو از خود نشان می دهد. او در نوجوانی (تیلر) علی رغم فشارهای مالیخولیایی پدر و اصرار وی بر پیروز شدن، به لندن می رود تا تحت نظر پارکس افسانه ای (گیلگود) آموزش ببیند. بعدها دیوید (راش) در یکی از حیاتی ترین لحظات زندگی هنری اش روی صحنه از حال می رود......

برای خرید اینجا کلیک کنید

لیست کامل فیلم های ما را می توانید از  اینجا  یا اینجا دانلود کنید. 

 

فروشگاه تخصصی تئاتر

فروشگاه تخصصی فیلم مستند

هنرهشتم (فروش فیلم دوبله فارسی)

فروش فیلم های هنری ایرانی


نوشته شده توسط: چنگ | آخرین ویرایش:25 فروردین 91 | نظرات()